Hakkımızda

Yönetim ve üretim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında temel taş görevini üstlenmektedir. Tam müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak, Sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmek düşüncesi politikamızdır.

Müşterisine olan samimiyetiyle ve üstün tecrübesiyle dikkat çeken firmamız Müşteri Memmuniyetini daima 1. Planda Tutmaktadır.Yaptıklarıyla ve projeleriyle Sektörde adından sık sık söz ettiren firmamız, Üstün Makine Parkuruylada Müşterisine Üstün hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Standardın Dışında Daha Çok Özel Baskı Çeşitlerine Ağırlık veren fimamız Makine Ekipmanınıda Bu doğrulurtuda geliştirmeye özen göstermektedir.

 

Misyon /Vizyon

Arı Copy Center müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir